Site Overlay

Co oferujemy?

General English –
Nauka języka angielskiego ogólnego

Lekcje na każdym poziomie zaawansowania, rozwijające wszystkie sprawności językowe, z naciskiem na aktywne używanie języka i sprawną komunikację w różnych sytuacjach. Lekcje odbywają się w oparciu o materiały przygotowywane przez nauczyciela lub w oparciu o wybrany podręcznik poszerzony o dodatkowe materiały, specjalnie dobrane do indywidualnych potrzeb Kursanta.

Język ogólny z elementami języka specjalistycznego/branżowego

Lekcje rozwijające umiejętności językowe z zakresu języka ogólnego, połączone z nauką języka specjalistycznego, tj. z tematami branżowymi dopasowanymi do indywidualnych potrzeb Kursanta. Jest to opcja idealna dla osób, które chcą uczyć się zastosowania języka w sytuacjach codziennych, poszerzając tę wiedzę o zagadnienia branżowe.

Business English – Nauka języka angielskiego branżowego

Lekcje przygotowane w oparciu o specyfikę danej branży, dedykowane dla osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę w zakresie języka specjalistycznego/branżowego. Podczas tych lekcji, rozwijane są wszystkie sprawności językowe, ze szczególnym naciskiem na aktywne użycie języka branżowego i na praktyczne zastosowanie nowych umiejętności niezbędnych w pracy zawodowej. Praca odbywa się w oparciu o materiały osadzone w kontekście zawodowym Kursanta, poruszane są aktualne tematy związane z jego dziedziną zainteresowań i rozwijane są kluczowe dla danego zawodu umiejętności.

Mierz Wysoko – Przygotowanie do egzaminów

Intensywny kurs przygotowujący do egzaminów szkolnych, uniwersyteckich oraz innych, umożliwiających otrzymanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języka na określonym poziomie. Oferujemy zajęcia przygotowujące m.in. do:

  • egzaminu ósmoklasisty
  • matury
  • egzaminów Cambridge English
  • egzaminów na studiach

Angielskie Zabawianki – warsztaty z języka angielskiego dla dzieci

Oferujemy możliwość zorganizowania warsztatów języka angielskiego dla dzieci w klubokawiarniach, domach kultury, klubach malucha i świetlicach/klubikach osiedlowych w Lublinie! Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów jednodniowych lub odbywających się cyklicznie.

Angielskie Zabawianki to lekcje prowadzone w oparciu o nasz autorski program. To nauka angielskiego połączona z kreatywną zabawą. Oferujemy twórcze zajęcia prowadzone wyłącznie w języku angielskim, które mają na celu rozbudzenie ciekawości i wewnętrznej motywacji dzieci do poznawania języka angielskiego. Podczas zajęć, dzieci poznają język angielski wszystkimi zmysłami, co jest niezwykle istotne od samego początku przygody z nauką języka obcego. W ramach Angielskich Zabawianek wspólnie bawimy się, śpiewamy, tańczymy, poznajemy różne smaki i zapachy, tworzymy prace plastyczne, a to wszystko…w języku angielskim!

Nowość! Angielskie Zabawianki na Twoich urodzinach

Oferujemy możliwość zorganizowania wyjątkowych warsztatów języka angielskiego podczas urodzin Państwa pociech. Oferta urodzinowa jest kierowana do osób, mieszkających w Lublinie i okolicach.

Copyright © 2021 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes