Site Overlay

Dodatkowo

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Centrum Językowe Kensington oferuje również:

Na każdy temat –konwersacje online indywidualnie lub w grupach

Oferta dla wszystkich, którzy chcą rozwijać praktyczne umiejętności konwersacyjne i przełamać bariery w rozmowach z innymi. „Na każdy temat”, to lekcje online odpowiednio zaplanowane i dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy różnorodność tematów (z zakresu języka ogólnego lub specjalistycznego), dodatkowe słownictwo i ćwiczenie odpowiednich struktur potrzebnych w rozwijaniu umiejętności mówienia. Zajęcia odbywają się o stałych porach.

Do porannej kawy – indywidualne konwersacje online

Nasz autorski pomysł na indywidualne konwersacje dla zapracowanych (ale nie tylko!). Intensywne 30-minutowe spotkania online w godzinach porannych z każdego miejsca na ziemi. Możesz łączyć się z Twojego miejsca pracy, z samochodu, z pociągu… Chcesz porozmawiać w języku angielskim na dowolny temat? Wystarczy Internet i… kawa!

Mamowe rozmowy – konwersacje online na zabieganych, wspaniałych Mam

Nasz autorski kurs, dedykowany specjalnie dla Mam, które nie mają możliwości dojazdu na zajęcia w siedzibie szkoły. Są to 30-minutowe spotkania online w dowolnych godzinach np. w czasie drzemki Waszych Maluchów. Możecie połączyć się również z Maleństwem na kolanach. Porozmawiamy na każdy temat, zarówno związany z Waszymi zainteresowaniami jak i pracą zawodową.

Rusz głową – intensywny kurs gramatyki dla każdego

Są to lekcje dla każdego, kto nie boi się gramatycznych wyzwań. „Rusz głową” to kurs, który przypomina, że efektywna nauka i swobodne posługiwanie się językiem opiera się na ćwiczeniu wszystkich sprawności językowych, nie zapominając o gramatyce i praktycznym jej wykorzystaniu. „Rusz głową” ma na celu pokazać, że struktury gramatyczne są jak klocki Lego. Cierpliwie układając gramatyczne bloczki możemy stworzyć piękną budowlę.


Zrób pierwszy krok – lekcje dla seniorów

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich pokoleń,
oferujemy specjalny kurs również dla seniorów. W prosty sposób przekazujemy najpotrzebniejsze informacje, stopniowo poszerzamy słownictwo, dużo powtarzamy i rozmawiamy. Bo na naukę języka nigdy nie jest za późno, prawda?


Angielski dla zapracowanych – zajęcia indywidualne online i w firmach

Intensywne zajęcia dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiej powtórki, np. przed wyjazdem za granicę lub rozmową o pracę. Zajęcia prowadzone są online indywidualnie lub w małych grupach. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć w siedzibie firmy Kursanta na terenie Lublina.

Lekkie pióro – warsztaty z pisania

Lekcje przygotowane z myślą o osobach, które potrzebują lub po prostu chcą rozwijać swoje umiejętności z zakresu różnych form pisemnych.

Copyright © 2021 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes