Site Overlay

Jak uczymy?

Centrum Językowe Kensington oferuje zajęcia indywidualne ONLINE z języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia odbywają się głównie za pomocą komunikatora Skype, z użyciem dodatkowych narzędzi i aplikacji internetowych w zależności od potrzeb lekcji. Istnieje również możliwość zorganizowania zajęć grupowych online i zajęć w siedzibie firmy Kursanta na terenie Lublina.

W Centrum Językowym Kensington stawiamy na naukę rzeczywistych umiejętności poprzez naturalną immersję językową, czyli „zanurzenie się” w języku obcym. Przyswajanie języka odbywa się na podstawie zróżnicowanych materiałów, a plan nauki jest precyzyjnie dopasowany do indywidualnych potrzeb Kursanta, w zależności od celu nauki, co pozwala szlifować priorytetowe dla Kursanta umiejętności językowe.

  • dla osób początkujących, rozpoczynających przygodę z językiem angielskim lub powracających do nauki po latach (poziom A1-A2)
  • dla osób znających już język na poziomie średnio zaawansowanym, kontynuujących naukę lub powracających do nauki po jakimś czasie (poziom B1-B2)
  • dla osób znających już język na poziomie zaawansowanym, biegle posługujących się językiem, chcących poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności językowe (poziom C1-C2)

Możliwe są lekcje w oparciu o materiały przygotowywane przez prowadzącego lub z pomocą podręcznika. W przypadku wyboru pracy z podręcznikiem, dobieramy wspólnie odpowiedni tytuł, pasujący do potrzeb Kursanta. Podręcznik jest wtedy szkieletem, a w razie konieczności poszczególne tematy lub zagadnienia są uzupełniane dodatkowymi materiałami.

Podstawowy czas lekcji to 60 min., a konwersacji 30 min. lub 45 min. Oferujemy możliwość ustalenia lekcji krótszych lub dłuższych, w zależności od indywidualnych potrzeb. Podczas lekcji wykorzystujemy każdą minutę na praktyczne zastosowanie różnych struktur. Od początku rozmawiamy wyłącznie w języku angielskim, bez zbędnych przerw czy nieistotnych tematów, a przez cały czas trwania lekcji uwaga prowadzącego jest skupiona wyłącznie na Uczniu.

Dla nowych Kursantów oferowana jest darmowa lekcja próbna, która obejmuje: ćwiczenia językowe oraz rozmowę w języku angielskim (w celu wstępnej weryfikacji poziomu języka), omówienie celów oraz oczekiwań Kursanta, jak również przedstawienie sposobu prowadzenia lekcji, wykorzystywanych narzędzi oraz metod nauki.

Copyright © 2021 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes